Alytiškiai ketvirtą kartą apgynė Lietuvos čempionų vardą

Kaune vyko 2019 metų Lietuvos jaunimo U-21 ir vyrų kanupolo čempionatai. Šeštadienį vykusiame jaunimo U-21 čempionate dalyvavo Trakų, Vilniaus ir Alytaus baidarininkai. Geriausiai sekėsi Trakų sportininkams, jie laimėjo visas rungtynes ir tapo čempionais. Antrąją vietą laimėjo Alytaus sporto ir rekreacijos centro jaunimas, trečiąją vietą iškovojo Trakų antroji komanda.

Sekmadienį vyko Lietuvos vyrų čempionatas. Svarbiausiose metų varžybose triumfavo „Alytus" komanda. Alytiškiai jau ketvirtus metus iš eilės neužleidžia lyderių pozicijos.

Pirmose rungtynėse susitiko šių varžybų favoritai – Alytaus „Alytus" ir Trakų komanda. Įtemptas mačas pasibaigė Alytaus sportininkų pergale. Kitose dvejose rungtynėse alytiškiai nesunkiai nugalėjo Vilniaus „Regatos" komandą ir šeimininkų Kauno „Regesos" baidarininkus, bei tapo 2019 metų Lietuvos čempionais. Komandoje žaidė Karolis Latauskas, Vilius Rasimavičius, Augustas Platūkis, Vytenis Licus, Mantas Atmanavičius, Mindaugas Kuc ir Marius Kiškiūnas, komandos treneris Kęstutis Dambrauskas.

Nuotraukoje 2019 m. Lietuvos kanupolo čempionai – Alytaus „Alytus", iš kairės pirmoje eilėje Mindaugas Kuc, Vilius Rasimavičius, Augustas Platūkis, antroje eilėje iš kairės stovi komandos treneris Kęstutis Dambrauskas, komandos kapitonas Karolis Latauskas, Mantas Atmanavičius, Marius Kiškiūnas ir Vytenis Licus.