Šventiniame gimnazijos vakare skambėjo linkėjimai svajoti

Antradienio vakarą į svajonių išsipildymo renginį pakvietė šv. Benedikto gimnazija. Vaikų simfoninio orkestro „Svajonė“ užburiančių garsų koncerto klausėsi Alytaus progimnazijų ir kitų ugdymo įstaigų vadovai, Nacionalinės švietimo agentūros ir „Vilnius Tech“ universiteto atstovai, Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai, miesto meras Nerijus Cesiulis, vicemerė Jurgita Šukevičienė, Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila, Seimo narys Robertas Šarknickas, aktyvūs gimnazijos bendruomenės tėvai ir rėmėjai. 

„Ši mokykla sugeba labai drąsiai svajoti ir labai džiaugiuosi, kad kai kurias svajones padeda išpildyti bendruomenė, kai kurias – miesto savivaldybė, o kitas – Dievas. Linkiu mokyklai toliau svajoti“, - scenoje kalbėjo meras N. Cesiulis. 

Gimnazijos direktorė Loreta Šernienė svečiams priminė, kad ši mokykla vadovaujasi katalikiškomis vertybėmis, kurios čia jaučiamos kiekviename žingsnyje ir be kurių būtų sunku pasiekti užsibrėžtų tikslų. 

„Nesigiriu, bet konstatuoju faktus, kad esame vos iš kelių mokyklų Lietuvoje, kuri įgyvendina penkias programas: nacionalinės programos pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo, tarptautinės MIP ir diplomo programas“, - džiaugėsi L.Šernienė kviesdama miesto ir rajono moksleivius prisijungti prie mokyklos bendruomenės. 

Vaikų simfoninis orkestras „Svajonė“ kartu su šv. Benedikto gimnazijos skaitovais atliko Kristinos Vasiliauskaitės siuitą „Eglė žalčių karalienė“, kurią žiūrovai užbaigė ovacijomis. Vėliau renginio svečiai buvo pakviesti į ekskursiją po gimnaziją – apžiūrėjo moderniai įrengtas fizikos ir chemijos klases, baseiną ir kitas mokyklos erdves. 

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą