8 meiliausių kačių veislės: draugiškesnių už jas nerasite

Ekspertai įvardijo kačių veisles, kurios idealiai tinka gyventi šeimoje. 

Kiekviena katė turi savo charakterį ir asmenybę. Tačiau tam tikros veislės dažnai yra labiau linkusios į tam tikrą elgesį: vienos yra aktyvesnės ir žaismingesnės, kitos yra miego ant sofos rekordininkės, trečios reikalauja nuolatinio šeimininkų dėmesio ir pan. 

Įvardijo 8 kačių veislių, kurių atstovai yra draugiškiausi ir meiliausi savo šeimininkams: 

Meino meškėnai. Draugiška, miela Meino meškėnų veislės katė meiliai snaus ant jūsų kelių, tačiau nereikalaus per daug jūsų laiko ir dėmesio. 

Siamo katė. Siamo kačių veislė yra viena iš labiausiai bendraujančių ir draugiškų veislių. Jos mėgsta gerą draugiją ir atsakys į meilę. 

Ragdolas. Viena mieliausių kačių veislių, labai populiari būtent dėl savo prieraišumo šeimininkui. 

Sfinksai. Daugelyje šalių sfinksų veislės katės laikomos draugiškiausia kačių veisle. Savo prieraišumu šeimininkams jos gali būti panašios į šunis, tačiau dėl to jų negalima ilgai palikti vienų. 

Persų veislės katė. Miela persų veislės katė, viena interaktyviausių kačių veislių, dažnai būna puiki visos šeimos – net ir kitų namuose gyvenančių kačių – draugė. 

Birmos katė. Tai draugiška kačių veislė, kuri yra labai atsipalaidavusi ir laiminga, kai yra šalia savo šeimininkų. Žinomos kaip švelnios, meilios ir draugiškos. Nerasite ištikimesnės kompanionės už ją. Egzotinių trumpaplaukių kačių veislės katės yra ramios ir draugiškos, todėl puikiai jausis namuose su mažais vaikais. 

Abisinijos katė. Ši kačių veislė yra meili ir draugiška su visais namuose, mėgsta žaisti su žaislais ir bendrauti. Jos puikiai moka žaisti vienos, tačiau namuose mėgaujasi aplinkinių meile ir dėmesiu. 

Britų trumpaplaukė. Be galo atsidavusi savo šeimai ir šeimininkams, britų trumpaplaukė yra labai draugiška kitoms katėms. 

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą