Alytaus rajono mokyklas pasieks 44 nauji kompiuteriai

Alytaus rajono savivaldybės taryba patvirtino sprendimą perimti savivaldybės nuosavybėn 44 naujus kompiuterius, kurie iškeliaus į 6-ias rajono gimnazijas.

Naujus kompiuterius gaus Butrimonių, Daugų Vlado Mirono, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus, Miroslavo, Pivašiūnų, Simno gimnazijos. Kompiuteriai bus skirti 1–12 bendrojo ugdymo ir I–IV gimnazijos klasių mokinių mokymui nuotoliniu būdu bei skaitmeniniam ugdymo turiniui naudoti.

Kompiuteriai Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) skirti savivaldybei, o konkrečioms mokykloms paskirstyti atsižvelgiant į gimnazijos poreikį. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija rekomendavo, kad savivaldybėse, skirstant kompiuterius mokykloms, būtų atsižvelgiama į šiuos kriterijus: į mokinių dalį, kurie namuose nuotoliniam mokymuisi neturi tinkamos įrangos, į mokinius, kurių tėvai dirba nuotoliniu būdu namuose ir dėl to jiems reikėtų papildomos įrangos tam, kad galėtų mokytis nuotoliniu būdu, kitus socialinius ir ekonominius aspektus.

Kompiuterius, gautus iš NŠA, perdavus mokykloms, pagerės darbo kokybė mokiniams ir mokytojams, bus skirta daugiau galimybių pasirengti ir organizuoti nuotolinį ugdymą naudojant informacines technologijas.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą