Kviečiame teikti mokytojų kandidatūras Meilės Lukšienės premijai gauti

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kiekvienais metais spalio mėnesį, Tarptautinės mokytojų dienos proga, komisijos atrinktam nusipelniusiam šalies pedagogui skiria Meilės Lukšienės premiją. Premija siekiama įprasminti švietimo reformos pradininkės habilituotos daktarės Meilės Lukšienės atminimą ir skatinti pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus.

Atsižvelgiant į Meilės Lukšienės premijos nuostatus, patvirtintus Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2021 m. rugpjūčio 6 d. įsakymu Nr. V-1445 „Dėl Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2010 m. liepos 12 d. įsakymo Nr. V-1147 „Dėl Meilės Lukšienės premijos“ pakeitimo“, kandidatūras turi teisę siūlyti pats kandidatas, švietimo įstaigų vadovai, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos ir kt.

Premija skiriama pedagogams už demokratiškumo, humanizmo, kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą. Premijos laureatas įsipareigoja tęsti ir plėtoti Meilės Lukšienės idėjas ir dalyvauti pažangiausių mokytojų sambūryje.

Kviečiame švietimo bendruomenės atstovus iki 2021 m. rugsėjo 15 d. teikti rekomendacijas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai. Kartu su rekomendacija būtina pateikti kandidato sutikimą dėl jo asmens duomenų panaudojimo svarstant ir priimant sprendimą dėl premijos skyrimo.

Nuostatai

Alytaus miesto savivaldybės administracijos
Švietimo ir sporto skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą