Civilinės saugos pratybos Simno gimnazijoje

Spalio 17 dieną Simno gimnazijos Ikimokykliniame skyriuje vyko funkcinės civilinės saugos pratybos „Vadovo, darbuotojo ir specialiųjų tarnybų veiksmai, kilus gaisrui ikimokyklinio ugdymo įstaigoje“, kurių tikslas: patikrinti Simno gimnazijos atsakingų asmenų veiksmus vykdant evakuaciją kilus gaisrui, išsiaiškinti veiksmų spragas ir numatyti priemones dėl veiksmų tobulinimo ekstremalaus įvykio metu. 

Pratybose dalyvavo 97 vaikai (iš Ikimokyklinio ugdymo skyriaus bei 2 ir 4 klasių mokiniai) ir 15 darbuotojų. Buvo imituotas gaisras virtuvėje. Jo „gesinti“ Simno ugniagesių komanda atvyko per 5 minutes, o viso Ikimokyklinio skyriaus evakuacija truko 2 minutes. Po pratybų ugniagesiai bendravo su evakuotais mokiniais, papasakojo apie savo darbą, demonstravo naudojamą techniką, atsakė į klausimus.

Atsakingi Alytaus rajono savivaldybės atstovai: Gintautas Vėsa, savivaldybės administracijos Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyriausias specialistas, Romas Kisleravičius, Alytaus rajono savivaldybės BĮ Priešgaisrinės apsaugos tarnybos direktorius, Alytaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistai, atsakingi už civilinę saugą – Vitas Černiauskas bei Dalius Česynas – pratybas įvertino gerai, nes evakuacija buvo įvykdyta operatyviai ir pagal reikalavimus.

 

Simno gimnazijos informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą