Nuotraukos autorius: Agneta Mikelionytė

Naujoko vedami „Sintek - Dzūkijos“ krepšininkai neprilygo „Rytui“

Alytaus „Sintek - Dzūkijos“ klubas ir toliau neatranda būdų iškovoti pergalės. Šį kartą dzūkai savoje aikštelėje priėmė lygos lyderį – Vilniaus „Rytą“.

Susitikimas prasidėjo lygia kova – 6:6. Patikima „Ryto“ gynyba leido vilniečiams laimėti atkarpą 10:1 ir prabėgus 6 pirmojo ketvirčio minutėms pirmauti 16:7. Valdemaro Chomičiaus paprašyta minutės pertraukėlė „Sintek-Dzūkijai“ daug naudos neatnešė ir po Eimanto Bendžiaus taiklaus tolimo metimo ekipas skyrė jau 12 taškų (21:9). Kėlinį alytiškiai baigė kiek sumažindami varžovų persvarą – 23:14.

Antrojo kėlinio pradžioje „Ryto“ gretose sublizgėjo Marekas Blaževičius, po kurio iš eilės 4 pelnytų taškų „Rytas“ pirmavo 27:16. Į tokį Vilniaus klubo aukštaūgio žaidimą 5 iš eilės taškais atsakė Martynas Pocevičius ir sužaidus 3 minutes komandas skyrė 7 taškai (27:20). Likus žaisti 3 minutes iki kėlinio pabaigos skirtumas tarp ekipų buvo 8 taškai (34:26). Ketvirčio pabaigoje „Sintek-Dzūkijos“ ekipoje debiutuojantis Chauncey Collinsas pataikė iš trijų taškų zonos (42:33), tačiau paskutinę „Ryto“ ataką taškais užbaigė Dovis Bičkauskis ir vilniečiai po dviejų kėlinių pirmavo 44:33.

Po pertraukos abi komandos dideliu rezultatyvumu nepasižymėjo ir sužaidus 4 minutes trečiajame kėlinyje „Ryto“ pranašumas šoktelėjo iki 12 taškų (48:36). Niekaip taškų pelnyti neįstengusi „Sintek-Dzūkija“ pralamėjo atkarpą 0:11 ir „Ryto“ persvara likus žaisti 3 minutes iki kėlinio pabaigos siekė jau 23 taškus (59:36). Ketvirčio pabaigoje alytiškiams varžovų pranašumą pavyko sumažinti tik minimaliai ir prieš prasidedant ketvirtajam rungtynių kėliniui „Rytas“ pirmavo 64:43.

Ketvirtajame kėlinyje „Rytas“ toliau demonstravo savo pajėgumą, o alytiškiams beliko laukti mačo pabaigos.  – 54:92.

Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ naujokas  Chauncey Collinsas pelnė  15, Mindaugas Sušinskas surinko 10 bei Martynas Pocevičius ir Paulius Danisevičius įmetė po 6 taškus.

Vilniaus „Ryto“ komandoje išsiskyrė Marekas Blaževičius  su 18 bei Eimantas Bendžius ir Martynas Echodas pelnę po 14 taškų.

Šiuo metu alytiškiai su iškovota 1 pergale bei patirtais 4 pralaimėjimais užima 9-ąją vietą turnyrinėje lentelėje.