„Tarškučio“ savaitgalis: šokiai, pergalės ir gera nuotaika!

Kovo 24 d. Suvalkų (Lenkija) kultūros centre vyko tarptautinis festivalis-konkursas „Baltic Amber spring 2018", jame dalyvavo 40 įvairiausių šokio žanrų kolektyvų – Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla, choreografijos skyrius, II klasė; Neringos šokių studija „Dance"; Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblis „Vieversa"; Žydų dainų ir šokių ansamblis KSK „Fajerlech-Makabi"; Prienų kultūros ir laisvalaikio centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Vajaunas"; Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos šiuolaikinio-modernaus šokio kolektyvas „Šėlsmas" ir daugelis kitų.

Sėkmė lydėjo net tris Alytaus kolektyvus, kuriems vadovauja šokių mokytoja metodininkė Neringa Vekeriotaitė: Jaunimo centro dainų ir šokių ansmblio „Tarškutis" jaunių ir suaugusių grupes ir Suaugusių ir jaunimo mokyklos neformalaus ugdymo šokių kolektyvą „Senjorų ritmai". Visos trys grupės laimėjo antrąsias vietas.

Dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis" jaunių grupė šoko S. Urbanavičiūtės stilizuotą lietuvių liaudies šokį „Žiogeliai". Suaugusiųjų grupė šoko „Vakaruškas", choreografija J. Gudavičiaus, „Sukčių", choreografija B. Vokietaitytės, ir M. Baronaitės bei šokio kompoziciją „Norim dar", choreografija Neringos Vekeriotaitės ir Dalios Romanovos.

Suaugusių ir jaunimo mokyklos neformalaus ugdymo šokių kolektyvas „Senjorų ritmai" šoko lietuvių liaudies folklorinį šokį „Didysis", choreografija Neringos Vekeriotaitės, ir Lotynų Amerikos šokį „Samba", choreografija Aldonos Vėžienės.

Kovo 25 d. Alytaus Jaunimo centre vyko 2018 m. Lietuvos dainų šventės „Vardan tos..." ansamblių vakaro „Tėvyne mūsų" peržiūra. Dainų ir šokių ansmblio „Tarškutis" jaunių, jaunuolių ir merginų grupės, dalyvavusios atrankoje, pateko į dainų šventę. Šventės režisierė ir scenarijaus autorė Leokadija Dabužinskaitė pagyrė visas grupes, supažindino su šokių pakeitimais ir palinkėjo sėkmės.

Neringa Vekeriotaitė

Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis" šokių mokytoja metodininkė

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą