Birželio 1 d. Alytuje prasideda maudymosi sezonas

Su kalendorine vasaros pradžia Alytuje startuoja ir maudynių sezonas. Poilsiautojų saugumu  nuo birželio 1 d. prie Mažosios ir Didžiosios Dailidės ežerėlių rūpinsis 7 gelbėtojai. Jie dirbs kasdien 11–20 val. iki rugpjūčio 31 d. 

Alytaus miesto savivaldybės iniciatyva buvo atnaujintas jų namelis prie Mažosios Dailidės. Atnaujinta terasa, perdažytos ir sutvirtintos sijos, pakeisti latakai, kad būtų saugiau, aplink namelį padarytas turėklas, pakeistos apsauginės žaliužės. Darbus atlikusi UAB „Alytaus butų ūkis“ pasistengė, kad viskas būtų padaryta iki sezono pradžios.

Gelbėtojai prašo atsakingai elgtis vandenyje ir prie jo. Nepamirškite, kad rūpintis savo saugumu visų pirma privalome patys, o suaugusieji neturi palikti savo vaikų be priežiūros. 

Taip pat turime reaguoti į gelbėtojų reikalavimus, o nesant gelbėtojams maudytis nerekomenduojama. Gyvūnai maudytis gali tik paplūdimio ženklu nepažymėtose vietose.

Prasidėjus vasarai bei maudymosi sezonui, kiekvieną mėnesį, norint užtikrinti saugumą, yra tiriama Mažosios ir Didžiosios Dailidės ežerų maudyklų vandens kokybė.
Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad vanduo maudytis tinkamas.


Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą