Nuotraukos autorius: Agneta Mikelionytė

Savaitgalį Alytaus „Dzūkijos-2“ krepšininkai patyrė pralaimėjimo ir pergalės skonį

Penktadienį Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centre sužaistos Regionų krepšinio lygos rungtynės, kuriose Alytaus „Dzūkijos-2“ krepšininkai aikštelėje susitiko su Vilniaus Vytauto Didžiojo universiteto komanda.

Nerezultatyviai rungtynes pradėję alytiškiai po pirmojo kėlinio minimaliai pirmavo – 12:11.

Tačiau antrajame ketvirtyje šeimininkų puolimas pristrigo, o tuo pasinaudoję svečiai įgijo dviženklį pranašumą -22:34.

Po ilgosios pertraukos „Dzūkijos-2“ žaidimas atgijo ir po Tomo Pačėso bei Martyno Pocevičiaus taškų komandas skyrė 4 taškai. Visgi, po trijų kėlinių dar pirmavo VDU krepšininkai – 42:48.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje vyravo įnirtinga kova, tačiau nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai pergalę džiaugėsi vilniečiai -61:71.

Alytaus ekipoje išsiskyrė Ibrahimas Mulaomerovičius pelnęs 17 taškų, 9 pridėjo Mantas Makselis, 8 pelnė Justinas Švedas bei Tomas Pačėsas pridėjo 7 taškus.

Kitą dieną Alytaus „Dzūkijos-2“ komandą taip pat namuose priėmė Lietuvos kurčiųjų sporto klubo komandą kurią nugalėjo net 50 taškų persvara - 106:56.