2018 m. biudžeto projekte – lėšos darželių sanitariniams mazgams ir vidaus patalpoms remontuoti

Alytaus miesto savivaldybėje intensyviai dirbama prie 2018 metų biudžeto projekto – jis bus tvirtinamas artimiausiame miesto savivaldybės tarybos posėdyje. Viena iš šių metų biudžeto prioritetinių sričių – lopšelių-darželių sanitarinių mazgų, vidaus patalpų, fasadų ir fasadų siūlių remonto darbai. Jiems 2018 m. biudžeto Turto valdymo ir plėtros programoje prašoma skirti 530 tūkst. Eur.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo Tautvydo Tamulevičiaus, remontuoti Alytaus miesto lopšelių-darželių sanitarinius mazgus ir vidaus patalpas yra būtina. „Dar praėjusiais metais renovavome 34 lopšelių darželių sanitarinius mazgus ir 31 virtuvėlę, šiemet tęsime darbus šia linkme ir taip pat pradėsime juos šiltinti. Yra vietų, kur išorinės sienos pelija, ir problemos nesprendžia tiesiog viršutinio sluoksnio nuvalymas ir perdažymas. Reikia situaciją spręsti iš esmės, tikiuosi, tai pavyks padaryti šiemet, tam skyrus adekvatų finansavimą", – teigia mero pavaduotojas.

Praėjusiais metais lopšelių-darželių sanitarinių mazgų ir pastatų vidaus remonto darbams Alytaus miesto savivaldybės taryba skyrė 345 tūkst. Eur. Už šias lėšas buvo renovuoti lopšelių-darželių sanitariniai mazgai ir virtuvėlės, šalinami avariniai gedimai, atnaujinta Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka" tvora.

Pritarus Alytaus miesto savivaldybės tarybai, šiemet bus sutvarkyti 6 lopšelių-darželių sanitariniai mazgai, vidaus patalpos bei fasadai. Šiuos darbus planuojama atlikti lopšeliuose-darželiuose „Saulutė", „Pasaka", „Šaltinėlis", „Vyturėlis", „Du gaideliai", „Boružėlė", „Volungėlė", Drevinukas" ir „Vilties" mokykloje-darželyje.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą